Niste prijavljeni
Prijava /
f
Prijava
MojTV Prijava
Prijava
Registracija
New Image
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za aktivacijo profila. Email naslov ne bo prikazan nikjer na portalu, temveč bo namenjen le za aktivacijo in morebitno spremembo gesla.
Pozabljeno geslo
Email:
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za reset gesla.
Imate profil na Facebooku?
Zakaj se registrirati?
Registrirani uporabniki lahko ustvare svojo skupino tv kanalov, uporabljajp opomnik, sodelojejo v nagradnih igrah in forumih, ocenjujo filme, nanizanke in oddaje, pošiljajo zasebnih sporočil itd ..
Prva stran
TV spored
Moji kanali
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Slovenski
Hrvaški
Srpski
BiH
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
HD
CG
Italijanski
Nemški
Erotični
Film
Filmi na TV
Top filmi
Najnovejši filmi
Videoteka
Nanizanke
Nanizanke na TV
Top nanizanke
Najnovejše nanizanke
Nanizanke na TV
Šport
Igre
TV Spored
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Opomnik
Slovenski
Hrvaški
Srpski
Bih
Cg
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
Hd
Italijanski
Nemški
Erotični
Moji kanali
TV Spored - Hrvaški kanali - 31. julij 2021
včeraj
|
danes
|
jutri
|
nedelja
|
ponedeljek
|
torek
|
sreda
|
details
Čas dneva:
zdaj
|
zjutraj
|
dopoldne
|
popoldne
|
zvečer
|
po polnoči
|
Gore
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
HTV1
HTV2
HTV3
NOVA TV
RTL
Doma TV
RTL2
RTL Kockica
OTV
CMC
MrežaZG
HTV1
6:26
TV kalendar
6:40
Smith!, američki film (12) (1969.) - ciklus klasičnog vesterna (R)
Smith! (1969)
8:23
65. Dubrovačke ljetne igre - Lana Kos i Željko Lučić uz Zagrebačku filharmoniju pod ravnanjem Ive Lipanovića
25.08.2014.
9:30
Dobro jutro
Hrvatska
10:00
Vijesti
10:10
Dobro jutro
Hrvatska
11:10
Kućni ljubimci
11:43
TV kalendar (R)
12:00
Dnevnik 1
12:27
Šlep za rasute terete
dokumentarni film
13:24
Ekspedicija sa Steveom Backshallom: Surinam: Sablasna rijeka , dokumentarna serija (8/10) (R)
Expedition With Steve Backshall
14:18
Prizma
multinacionalni magazin
15:05
Gradski junak, američki film (12) (2016.) (R)
Hometown Hero (2016)
16:25
I to je Hrvatska: Nacionalna i sveučilišna knjižnica
16:44
TV kalendar (R)
17:00
Vijesti u 17
17:18
Manjinski mozaik: Profesor Božić (R)
17:33
Bajkovita Hrvatska: Lepoglavska čipka
17:44
Lijepom našom: Čakovec (1. dio) (R)
19:00
Dnevnik 2
19:47
Sport
20:10
Tu sam pred tobom, američko-britanski (12) (2016.) (R)
Me Before You (2016)
22:01
Dnevnik 3
22:25
Vijesti iz kulture
22:36
Kauboji i izvanzemaljci, američko-indijski film (12) (2011.) (R)
Cowboys And Aliens (2011)
0:33
Smith!, američki film (12) (1969.) - ciklus klasičnog vesterna (R)
Smith! (1969)
2:11
Dnevnik 3 (R)
2:26
Vijesti iz kulture (R)
2:35
Lijepom našom: Čakovec (1. dio) (R)
3:43
Fotografija u Hrvatskoj - Mladen Tudor (R)
3:53
Gradski junak, američki film (12) (2016.) (R)
Hometown Hero (2016)
5:13
Dnevnik 2 (R)
HTV2
7:00
OI Tokio 2020: Vaterpolo - skupina 4. kolo: SAD - Mađarska
prijenos
8:21
OI Tokio 2020: Vaterpolo - skupina 4. kolo: Hrvatska - Srbija
prijenos
9:49
OI Tokio 2020: Tenis: Đoković - Busta
prijenos
10:59
OI Tokio 2020: Streljaštvo - trostav (Ž)
snimka
11:48
OI Tokio 2020: Atletika
snimka
12:08
OI Tokio 2020: Atletika
prijenos
14:52
OI Tokio 2020: Odbojka (Ž): Korea - Japan
prijenos zadnjeg seta
15:15
OI Tokio 2020: Rukomet (Ž): Norveška - Nizozemska
uključenje u prijenos
15:58
OI Tokio 2020: Odbojka (Ž): Kina - Italija
prijenos
17:14
OI Tokio 2020: Plivanje
snimka finala
17:45
OI Tokio 2020: Streljaštvo
snimka
18:30
OI Tokio 2020: Atletika
snimka
20:05
OI Tokio 2020: Vaterpolo - skupina 4. kolo: Hrvatska - Srbija
snimka
21:00
(N)ippon
22:20
Rivijera (2), serija (12) (7/10) (R)
Riviera 2
23:05
Mafijaški ubojice s Colinom McLarenom: John Gotti - Don od teflona, dokumentarna serija (15) (1/6) (R)
Mafia Killers With Colin Mclaren
23:53
Graham Norton i gosti (26) (12) (13/20) (R)
The Graham Norton Show, Xxvi
0:54
Noćni glazbeni program - spotovi
3:00
OI Tokio 2020: Stolni tenis - momčadski: Hrvatska - Tajvan
prijenos 1/8 finala
5:00
OI Tokio 2020: Boks (M)
snimka
HTV3
6:25
Svijet jazza: Stanley Jordan (R)
6:55
Mala kuća u preriji (6), serija (12) (20/24) (R)
Little House On The Prairie 6
7:42
Griffova putovanja: Prugom kroz Australiju - Od Rawlinne do Sydneya, dokumentarna serija (2/6)
Griff's Great Australian Rail Trip
8:30
Krš i more: Veliki zid
dokumentarna serija (4/4) (R)
9:00
Peti dan (R)
10:00
Crucero de verano, španjolsko-argentinski film - Filmovi Carmen Sevilla (89:00)
Crucero De Verano (1964)
11:30
Parni Valjak
live in Pula - Arena 2016. (integralna verzija) (R)
13:50
Navrh jezika: Ono čega nema (11:30)
14:02
Bilješke o jeziku: Hrvatski mjesni rječnik (R)
14:20
Bila jednom crvena mlina
emisija pučke i predajne kulture
14:50
Mračna sjena, britanski film (12) - Popodnevna matineja (R)
Cast A Dark Shadow (1955)
16:10
Stvaranje budućnosti: Hiperinteligencija, dokumentarna serija (5/6)
Forging The Future
17:00
65. Dubrovačke ljetne igre - Lana Kos i Željko Lučić uz Zagrebačku filharmoniju pod ravnanjem Ive Lipanovića
25.08.2014.
18:05
Silvio Spalatino
dokumentarni film (2017.)
18:36
31 u hladu, čehoslovačko-britanski film (12) (R)
90 Degrees In The Shade / Třicet Jedna Ve Stínu (1965)
20:05
Sunčana strana Prisavlja: U društvu s Ansamblom LADO
emisija
21:00
Sunčana strana Prisavlja: Plesni koncert Ansambla LADO
prijenos
22:00
Hladni rat, poljsko-britansko-francuski film (12) (R)
Zimna Wojna / Cold War (2018)
23:30
Naglavačke, britansko-američki film (12) (R)
Topsy-Turvy (1999)
2:05
Posebni dodaci: Mike Leigh (2. dio) (R)
2:25
Razgolićeni, britanski film (15) (R)
Naked (1993)
4:31
Posebni dodaci: Mike Leigh (3. dio) (R)
4:48
Karijeristice, britansko-francuski film (12) (R)
Career Girls (1997)
NOVA TV
6:35
Coolturist
magazinska emisija S1 E81/85 R
7:05
Looney Tunes show
animirana serija S1 E25/26
7:25
Looney Tunes show
animirana serija S1 E26/26
7:45
Lilo i Stitch
animirana serija S2 E23/26 R
8:05
Elena od Avalora
animirana serija S1 E19/26
8:30
Zdravlje na kvadrat
magazinska emisija S1 E245
9:00
Informer
magazinska emisija S1 E279
9:40
Periferija city
igrana serija S1 E3/14
10:30
Periferija city
igrana serija S1 E4/14
11:20
Pogodi tko dolazi na večeru
igrani film R
13:20
Crni vitez
igrani film R
15:05
Peh do daske
igrani film (12) R
17:00
Vijesti Nove TV
informativni program
17:10
Lud, zbunjen, normalan
igrana serija S10 E33/48
17:50
Lud, zbunjen, normalan
igrana serija S10 E34/48
18:30
Lud, zbunjen, normalan
igrana serija S10 E35/48
19:15
Dnevnik Nove TV
informativni program
20:15
Meg: Predator iz dubina
igrani film (15)
22:10
Sve ih treba ubiti
igrani film (15)
23:50
Zvjezdani ratovi - Epizoda III: Osveta Sitha
igrani film (12)
2:05
Fokus
igrani film (12) R
3:45
Nad lipom 35
zabavni program R
4:35
Astro savjetnik
astro show (18)
5:40
Dnevnik Nove TV
informativni program R
RTL
6:15
RTL Danas (R)
informativna emisija
7:20
RTL Sport (R)
informativna emisija
7:35
Top.HR (R)
glazbena emisija (S1E356/600)
8:25
Potraga - pregled tjedna (R)
istraživački news magazin
8:55
TV prodaja
9:10
Ludi Guinnessovi rekordi (R)
zabavna emisija (S3E2/12)
9:40
Sportske igre mladih (R)
emisija za mlade (S1E86/84)
10:00
Super Wings (R)
animirana serija (S1E125/52)
10:15
Super Wings (R)
animirana serija (S1E126/52)
10:30
Super Wings
animirana serija (S1E127/52)
10:40
Super Wings
animirana serija (S1E128/52)
10:55
Leo i Tig
animirana serija (S1E1/26)
11:10
Leo i Tig
animirana serija (S1E2/26)
11:20
Superveterinar
dokumentarna serija (S2E2/12)
12:20
Poirot
kriminalistička dramska serija (S13E4)
14:20
Alisa iza ogledala
ALISA THROUGH THE LOOKING GLASS (2016)
16:30
RTL Vijesti
informativna emisija
16:45
Unutar tvornice
dokumentarna serija (S4E8/10)
17:50
Ludi Guinnessovi rekordi
zabavna emisija (S3E3/12)
18:30
RTL Danas
informativna emisija
19:20
RTL Sport
informativna emisija
19:40
Potraga - pregled tjedna
istraživački news magazin
20:10
Pinocchio
Pinocchio (1940)
22:00
Sestre
Sisters (2015)
0:20
Tko preživi, pričat će (R)
A MILLION WAYS TO DIE IN THE WEST (2014)
2:30
RTL Danas (R)
informativna emisija
3:15
RTL Sport (R)
informativna emisija
3:30
Spot Depo
Doma TV
6:25
Pod sretnom zvijezdom
igrana serija S1 E24/75
7:05
Hamburg 112
igrana serija S2 E13/25 (12) R
7:50
Hamburg 112
igrana serija S2 E14/25 (12) R
8:40
Crni biser
igrana serija S1 E4
9:40
TV izlog
razno
9:55
Crni biser-nastavak
igrana serija S1 E4
10:50
TV izlog
razno
11:05
Crni biser
igrana serija S1 E5
11:30
TV izlog
razno
11:50
Gorski liječnik
igrana serija S3 E3/18 (12)
12:35
TV izlog
razno
12:50
Gorski liječnik
igrana serija S3 E4/18 (12)
13:30
TV izlog
razno
13:50
Hamburg 112
igrana serija S2 E18/25 (12)
14:35
Hamburg 112
igrana serija S2 E19/25 (12)
15:20
Kosti
igrana serija S11 E6/22 (12)
16:05
Kosti
igrana serija S11 E7/22 (12)
16:50
Navy CIS LA
igrana serija S5 E19/24 (12)
17:40
Navy CIS LA
igrana serija S5 E20/24 (12)
18:20
Mentalist
igrana serija S5 E9/22 (12)
19:10
Mentalist
igrana serija S5 E10/22 (12)
19:55
Oceanovih 13
igrani film
22:00
Cura sa zadatkom 2: Lijepa i naoružana
igrani film (12)
23:50
Mentalist
igrana serija S5 E9/22 (12) R
0:40
Navy CIS LA
igrana serija S5 E19/24 (12) R
1:20
Supergirl
igrana serija S4 E17/22 (12)
2:00
Hamburg 112
igrana serija S2 E16/25 (12) R
2:40
Hamburg 112
igrana serija S2 E17/25 (12) R
3:25
Gorski liječnik
igrana serija (12) R
4:10
Gorski liječnik
igrana serija R
4:50
Mladi Sheldon
igrana serija R
5:10
Crni biser
igrana serija S1 E4 R
RTL2
6:00
Koledžicom po svijetu
zabavna emisija (S2E7)
6:50
Koledžicom po svijetu
zabavna emisija (S2E8)
7:45
Gastro lutalica
putopisno-edukativna emisija (S3E8)
8:10
Gastro lutalica
putopisno-edukativna emisija (S3E9)
8:40
Bizarna hrana
kulinarska emisija (S7E7)
9:30
TV prodaja
9:50
Bizarna hrana
kulinarska emisija (S7E8)
10:40
InDizajn s Mirjanom Mikulec
lifestyle emisija
11:15
Krv nije voda
serija (S3E16/30)
12:10
Krv nije voda
serija (S3E17/30)
13:05
Vjenčanica iz snova: Kanada
reality (S2E5/20)
13:30
Vjenčanica iz snova: Kanada
reality (S2E6/20)
13:55
Auto S.O.S.
dokumentarna serija (S4E1)
14:55
Auto S.O.S.
dokumentarna serija (S4E2)
15:55
Borba čovjeka i hrane
kulinarski reality (S2E36/42)
16:15
Borba čovjeka i hrane
kulinarski reality (S2E37/42)
16:35
Vatreni kovači
reality (S3E5)
17:30
Muškarci sa sjekirama
dokumentarna serija (S5E4)
18:35
Drevni izvanzemaljci
dokumentarna serija (S3E14/16)
19:15
Drevni izvanzemaljci
dokumentarna serija (S3E15/16)
20:15
Besmrtno oružje
NATIONAL LAMPOON'S LOADED WEAPON I (1993)
21:55
CSI: NY
kriminalistička serija (S8E4/18)
22:45
CSI: NY
kriminalistička serija (S8E5/18)
23:40
CSI
kriminalistička serija (S11E6/22)
0:30
CSI
kriminalistička serija (S11E7/22)
1:25
CSI: NY (R)
kriminalistička serija (S8E4/18)
2:10
CSI: NY (R)
kriminalistička serija (S8E5/18)
2:50
CSI (R)
kriminalistička serija (S11E6/22)
RTL Kockica
6:00
Etno sat
edukativno-zabavna emisija (S1E7/25)
6:15
Sport za sve
edukativno-zabavna emisija (S1E11/20)
6:25
Tomica i prijatelji
animirana serija (S1E13/26)
6:35
Čarobni štapić
zabavna emisija (S1E35/50)
6:45
Super Wings
animirana serija (S3E34)
7:00
Kindi Kids
KindiKids (2019)
7:20
Hatchimals
Hatchimals: Adventures in Hatchtopia (2018)
7:30
Power Players (R)
animirana serija (S1E36/78)
7:40
Whee Wheels
animirana serija (S1E19/26)
7:55
Tri mace
Kid-E-Cats (2015)
8:05
Mali izviđači
edukativno-zabavna emisija (S1E5/10)
8:20
Zig&Sharko (R)
Zig&Sharko (2010)
8:45
Booba (R)
Booba (2014)
8:55
Janko Strižić (R)
Shaun The Sheep (2007)
9:15
Crtež dana (R)
edukativno-zabavna emisija
9:25
Majstor Mato (R)
animirana serija (S2E37/39)
9:50
Jan i pirati iz Nigdjezemske (R)
animirani mjuzikl (S4E14/20)
10:10
Štrumpfovi
animirana serija (S1E16/60)
10:35
Apćiha
animirana serija (S1E11/52)
10:45
Djeca kuhaju
edukativno-zabavna emisija (S1E59/30)
10:55
Ghost Mecard
animirana serija (S1E25/26)
11:10
Infinity Nado
animirana serija (S2E1/31)
11:35
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E87/84)
11:55
Bebeceda
emisija pod pokroviteljstvom (S6E8/40)
12:25
My little pony - prijateljstvo je čarolija
animirana serija (S1E28/78)
12:45
Pustolovine braće Kratt
animirana serija (S2E4)
13:05
Pustolovine braće Kratt
animirana serija (S2E5)
13:25
Mali izviđači (R)
edukativno-zabavna emisija (S1E5/10)
13:40
PJ Masks
animirana serija (S2E47)
14:00
Bakugan
animirana serija (S2E37/48)
14:15
Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka
animirana serija (S2E10/26)
14:35
Sport za sve (R)
edukativno-zabavna emisija (S1E11/20)
14:50
Power Players
animirana serija (S1E37/78)
15:00
Etno sat (R)
edukativno-zabavna emisija (S1E7/25)
15:15
Spin Fighters
animirana serija (S1E7/30)
15:40
Whee Wheels (R)
animirana serija (S1E19/26)
15:50
Kindi Kids (R)
KindiKids (2019)
16:05
Rev&Roll
animirana serija (S1E48/52)
16:20
Djeca kuhaju (R)
edukativno-zabavna emisija (S1E59/30)
16:30
Ghost Mecard (R)
animirana serija (S1E25/26)
16:45
Infinity Nado (R)
animirana serija (S2E1/31)
17:15
Tri mace (R)
Kid-E-Cats (2015)
17:30
Majstor Mato
animirana serija (S2E38/39)
17:55
Jan i pirati iz Nigdjezemske
animirani mjuzikl (S4E15/20)
18:20
Štrumpfovi (R)
animirana serija (S1E16/60)
18:40
Apćiha (R)
animirana serija (S1E11/52)
18:55
Janko Strižić
Shaun The Sheep (2007)
19:20
Booba
Booba (2014)
19:30
Zig&Sharko
Zig&Sharko (2010)
19:55
Bibin svijet
humoristična serija (S4E4/16)
20:25
Bibin svijet
humoristična serija (S4E5/16)
21:00
Spasilačka služba 2.0
akcijska serija (S3E3)
21:55
Simpsoni
animirana serija (S22E14/22)
22:15
Simpsoni
animirana serija (S22E15/22)
22:50
Obiteljski čovjek
humoristična serija (S2E12/15)
23:10
Obiteljski čovjek
humoristična serija (S2E13/15)
23:40
Mladi Indiana Jones
fantastična/ avanturistička serija (S2E14/22)
0:35
Pustolovine braće Kratt
animirana serija (S2E6)
1:00
Pustolovine braće Kratt
animirana serija (S2E7)
1:30
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E7/84)
1:50
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E8/84)
2:05
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E9/84)
2:20
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E10/84)
2:35
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E11/84)
2:50
Sportske igre mladih
emisija za mlade (S1E12/84)
OTV
CMC
MrežaZG
Dole
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30