Niste prijavljeni
Prijava /
f
Prijava
MojTV Prijava
Prijava
Registracija
New Image
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za aktivacijo profila. Email naslov ne bo prikazan nikjer na portalu, temveč bo namenjen le za aktivacijo in morebitno spremembo gesla.
Pozabljeno geslo
Email:
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za reset gesla.
Imate profil na Facebooku?
Zakaj se registrirati?
Registrirani uporabniki lahko ustvare svojo skupino tv kanalov, uporabljajp opomnik, sodelojejo v nagradnih igrah in forumih, ocenjujo filme, nanizanke in oddaje, pošiljajo zasebnih sporočil itd ..
Prva stran
TV spored
Moji kanali
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Slovenski
Hrvaški
Srpski
BiH
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
HD
CG
Italijanski
Nemški
Erotični
Film
Filmi na TV
Top filmi
Najnovejši filmi
Videoteka
Nanizanke
Nanizanke na TV
Top nanizanke
Najnovejše nanizanke
Nanizanke na TV
Šport
Igre
TV Spored
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Opomnik
Slovenski
Hrvaški
Srpski
Bih
Cg
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
Hd
Italijanski
Nemški
Erotični
Moji kanali
TV Spored - Slovenski kanali - 19. junij 2021
včeraj
|
danes
|
jutri
|
nedelja
|
ponedeljek
|
torek
|
sreda
|
details
Čas dneva:
zdaj
|
zjutraj
|
dopoldne
|
popoldne
|
zvečer
|
po polnoči
|
Gore
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
TV Slovenija 1
TV Slovenija 2
TV Slovenija 3
Pop TV
Kanal A
Brio
Kino
Oto
TV Koper
TV Maribor
Planet TV
Planet TV HD
TV Slovenija 1
6:05
Odmevi
7:00
Zgodbe iz školjke
7:10
Timi gre
7:20
Žanov svet
7:30
Kalimero
7:45
Z kot Zofka
8:10
Ribič Pepe
8:35
Firbcologi
9:00
Infodrom: 30 samostojnih
9:35
Sobotni krompir
10:15
Male sive celice
11:00
Osvežilna fronta
11:35
Moje mnenje
12:35
Kaj govoriš? = So vakeres?
13:00
Prvi dnevnik
13:25
O živalih in ljudeh
14:05
Podjetno naprej
14:40
Prisluhnimo tišini
14:55
Vozovnica za Luno
15:55
Čokoladne sanje
16:30
Na vrtu
17:00
Poročila ob petih
17:25
Oče in sin v svetu disleksije
18:35
Vrtne prigode
18:57
Dnevnik
19:15
Sobotni Dnevnikov izbor
19:25
Utrip
19:45
Šport
19:55
Vreme
20:05
Guernseyjski krožek za branje in pito iz krompirjevih olupkov
22:05
Hudičeve igre (I.)
23:10
Poročila
23:25
Vreme
0:55
Za lahko noč: Operne arije
1:30
Dnevnik Slovencev v Italiji
1:55
Dnevnik
2:10
Politično s Tanjo Gobec
2:20
Zrcalo tedna
2:35
Šport
2:45
Vreme
TV Slovenija 2
7:00
Najboljše jutro
9:00
Ptice jezer
njihova vrnitev
10:00
Srečanje bolnikov in invalidov na Brezjah
11:10
Ciril – zgodba o odpuščanju
11:55
Kajak-kanu - svetovni pokal
13:25
Danes dol
jutri gor
13:50
Danes dol
jutri gor
14:20
Danes dol
jutri gor
15:05
Avtomobilnost
16:00
Znova uzreti zvezde
,
posnetek slavnostne prireditve iz milanske Scale
1. del
18:00
Dnevnik nekega naroda
20:05
Zelena laž
21:45
Zvezdana
2:20
Info kanal
4:00
Info kanal
TV Slovenija 3
7:00
Primorska kronika
7:20
Tele M
7:45
Novinarska konferenca ministra za zdravje Janeza Poklukarja o predlogu zakona o dolgotrajni oskrbi
8:00
Mostovi - Hidak
8:30
Odmevi
9:00
24. redna seja Odbora za notranje zadeve
javno upravo in lokalno samoupravo
14:20
31. redna seja Odbora za delo
,
družino
,
socialne zadeve in invalide
16. 6. 2021
16:30
Na tretjem ...
17:20
Javna predstavitev strategije SD za dostopno in kakovostno javno zdravstvo za vse
17:30
Poročila ob petih
17:45
Novinarska konferenca državnega sekretarja Simona Zajca o interventnem zakonu za pomoč turizmu in sproščanju ukrepov
18:00
Poročila ob petih
18:15
Odkrito
19:00
1. nujna seja Preiskovalne komisije o sumu političnega vmešavanja v delo policije in v izid predkazenskih in drugih postopkov
18. 6. 2021
19:15
Novinarska konferenca ministra za zdravje Janeza Poklukarja o zakonih o dolgotrajni oskrbi ter investicijah in nujnih ukrepih v zdravstvu
20:00
Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
20:25
Utrip s slovenskim znakovnim jezikom
20:50
Nagovor predsednika države Boruta Pahorja na slovesnosti ob Lipi sprave
21:00
28. redna seja Preiskovalne komisije o ugotavljanju odgovornosti nosilcev javnih funkcij na programu otroške kardiologije ter področju nabav in upravljanja z medic. opremo in materialom
11. 6. 2021
0:55
Dnevnik Slovencev v Italiji
1:20
30. redna seja Odbora za infrastrukturo
,
okolje in prostor
17. 6. 2021
Pop TV
6:00
24UR
6:54
Ruby Mavrica
Dolphin Dilemma
7:05
Male opice Mončiči
The Invisible Thieves
7:20
Robocar Poli: Gasilski junaki
Don't Make Prank Calls
7:35
Rev & Roll štirikolesniki
Tuff McTruck Trail
8:00
Peter Pan
Stuck
8:20
Mia in jaz
All that Glitters
8:45
Miraculous - Čarobni dragulj
Santa Claus
9:10
Pirati iz soseščine
The red line
9:35
Power Players junaki
Sand Trap
9:45
Divja brata Kratt
Happy Turkey Day
10:05
Betty v New Yorku
11:00
Betty v New Yorku
11:55
Betty v New Yorku
12:50
Vaše zdravje
naša skrb
13:05
Še vedno Alice
15:00
Vaše zdravje
naša skrb
15:15
MasterChef Slovenija
16:30
MasterChef Slovenija
17:50
Preverjeno
18:55
24UR
20:00
Sanjski moški
21:00
Vrtnice in vino
21:30
Kateri je pravi?
23:40
Temna globina
1:50
Piran - Pirano
3:35
Pavza!
Kanal A
6:00
Pavza!
6:50
Mladi Sheldon
Potato Salad, a Broomstick, and Dad's Whiskey
7:15
Mladi Sheldon
Dolomite, Apple Slices, and a Mystery Woman
7:40
Mladi Sheldon
Killer Asteroids, Oklahoma, and a Frizzy Hair Machine
8:05
Vaše zdravje
naša skrb
8:20
Mladi Sheldon
Jiu-Jitsu, Bubble Wrap, and Yoo-hoo
8:45
Mladi Sheldon
A Mother, a Child and a Blue Man's Backside
9:10
Alvin in veverički 2
10:50
Vaše zdravje
naša skrb
11:05
Bodi kul
13:25
MotoGP - kvalifikacije VN Nemčije
MotoGP - kvalifikacije VN Nemčije
16:00
Mladi Sheldon
Potato Salad, a Broomstick, and Dad's Whiskey
16:25
Mladi Sheldon
Dolomite, Apple Slices, and a Mystery Woman
16:50
Mladi Sheldon
Killer Asteroids, Oklahoma, and a Frizzy Hair Machine
17:15
Mladi Sheldon
Jiu-Jitsu, Bubble Wrap, and Yoo-hoo
17:40
Mladi Sheldon
A Mother, a Child and a Blue Man's Backside
18:00
Pazi
kamera!
18:30
Dan za trening
Rok Marguč, deskar na snegu
19:10
Pavza!
19:35
Nepraktični šaljivci
Joke Dagger
20:00
Dobrodošli v džungli
22:00
Otok ljubezni
22:55
Otok ljubezni
0:05
Otok ljubezni
1:15
Otok ljubezni
2:10
Glasbeni mikser
Brio
6:00
Nočni program
7:00
Sanjski moški
8:00
Sanjski moški
8:50
Sanjski moški
9:45
Sanjski moški
10:50
Murphy Brown
Three Shirts to the Wind
11:15
Murphy Brown
Girl Who Cried About Wolf
11:45
Čarovnice iz East Enda
Art of Darkness
12:30
Čarovnice iz East Enda
Sex, Lies, and Birthday Cake
13:25
Brooklyn 9-9
Two Turkeys
13:55
Brooklyn 9-9
Return to Skyfire
14:25
Brooklyn 9-9
99
14:50
Brooklyn 9-9
Game Night
15:20
Odkupnina
Promised Land
16:10
Odkupnina
Semaphor
17:10
Težki zločini
Sanctuary City: Part 1
18:05
Čarovnice iz East Enda
Art of Darkness
19:00
Čarovnice iz East Enda
Sex, Lies, and Birthday Cake
20:00
Brooklyn 9-9
Two Turkeys
20:25
Brooklyn 9-9
Return to Skyfire
20:55
Brooklyn 9-9
99
21:25
Brooklyn 9-9
Game Night
21:55
Odkupnina
Promised Land
22:45
Odkupnina
Semaphor
23:45
Težki zločini
Sanctuary City: Part 1
0:40
Gotham
Legend of the Dark Knight: The Trial of Jim Gordon
1:35
Gotham
Legend of the Dark Knight: I Am Bane
2:15
Gotham
Legend of the Dark Knight: They Did What?
3:00
Nočni program
Kino
6:40
Aleksander in njegove punce
8:25
Muzikal z Divjega zahoda
10:15
Pozabljeni otroci
11:55
Nethiahove legende
13:50
Boljši časi
15:50
Peti val
18:05
Bog
le kaj smo zagrešili?
20:00
Indiana Jones in zadnji križarski pohod
22:30
Jekleni mož
1:10
Prepovedani boji
3:20
Jezdec
5:05
Nočni program
Oto
6:00
Tika taka
Spring chiks time
6:10
Tri mucke
Visiting Mustard
6:25
Kravica Liska
Henrietta Waits For The Mail
6:45
Govoreči Tom: Superjunaki
Sugar Tornado Alert
7:05
Luna Petunija
Karoo the great and powerful
7:15
Grizzy in glodavčki
XXL Bear
7:30
Rev & Roll štirikolesniki
Hide And Go Bentley
8:00
Govoreči Tom: Superjunaki
Stinky Angela
8:10
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Attack of the Bees
8:20
Kravica Liska
Henrietta And The Big Rescue
8:30
Grizzy in glodavčki
Animal Pics
8:40
Skrivnostni ranč
Marraine Fete
9:10
Maggie & Bianca: Modni frendici
Peggiori amiche
9:30
Super poklici
Super Vzgojiteljica
9:40
Divja brata Kratt
Race Fot The Hippo Disc
10:00
Luna Petunija
Bad bubble blues
10:15
Govoreči Tom: Superjunaki
Squirrel Transformer
10:25
Skrivnostni ranč
Le Rivale
10:50
Tika taka
Treasure time
11:00
Rev & Roll štirikolesniki
Officer Bo
11:25
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Python's Combat Training
11:35
Kravica Liska
Henrietta And The Kite
11:50
Tika taka
Giggle time
12:15
Luna Petunija
Karoo the great and powerful
12:25
Pirati iz soseščine
The red line
12:35
Skrivnostni ranč
Marraine Fete
13:00
Peter Pan
Wendy disperses herself
13:25
Spuži na suhem
14:45
Govoreči Tom in prijatelji
Corn Heads
14:55
Spin Fighters vrtavke
The Mysterious Top Spider
15:20
Maggie & Bianca: Modni frendici
Il primo giorno di scuola
15:50
Peter Pan
The Neverland Prophecy - part one
16:20
Grizzy in glodavčki
Balloon Bear
16:35
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
The Terrifying Mosquitos
16:50
Kindi Kids: Navihane malčice
Dancing disaster
17:00
Kravica Liska
Henrietta The Pirate Cow
17:15
Tri mucke
The Labyrinth
17:25
Rev & Roll štirikolesniki
Cold Freeze
17:45
Tika taka
Whackerty time
18:10
Dojenčki in čarobne solzice
Bat Baby
18:30
Govoreči Tom: Superjunaki
Invasion of the Moles
18:45
Kravica Liska
Henrietta's Birthday Party
19:00
Skrivnostni ranč
Vive Liberte
19:20
Pirati iz soseščine
The wishing funtain
19:35
Rev & Roll štirikolesniki
The Cowboy Kids
20:00
Mia in jaz
The Unicorn Trap
20:25
Pod košem
20:45
Power Players junaki
Green With Envy
21:10
Spin Fighters vrtavke
Free the Mind
21:35
Blazing Team - Ognjena ekipa
Lonely at the Top
21:55
Transformerji: Kibervesolje
King of the Dinosaurs
22:15
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Friendship Finale
22:35
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Kings vs. Dragons
23:40
Nočni program
TV Koper
TV Maribor
Planet TV
Planet TV HD
Dole
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30