Niste prijavljeni
Prijava /
f
Prijava
MojTV Prijava
Prijava
Registracija
New Image
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za aktivacijo profila. Email naslov ne bo prikazan nikjer na portalu, temveč bo namenjen le za aktivacijo in morebitno spremembo gesla.
Pozabljeno geslo
Email:
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za reset gesla.
Imate profil na Facebooku?
Zakaj se registrirati?
Registrirani uporabniki lahko ustvare svojo skupino tv kanalov, uporabljajp opomnik, sodelojejo v nagradnih igrah in forumih, ocenjujo filme, nanizanke in oddaje, pošiljajo zasebnih sporočil itd ..
Prva stran
TV spored
Moji kanali
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Slovenski
Hrvaški
Srpski
BiH
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
HD
CG
Italijanski
Nemški
Erotični
Film
Filmi na TV
Top filmi
Najnovejši filmi
Videoteka
Nanizanke
Nanizanke na TV
Top nanizanke
Najnovejše nanizanke
Nanizanke na TV
Šport
Igre
TV Spored
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Opomnik
Slovenski
Hrvaški
Srpski
Bih
Cg
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
Hd
Italijanski
Nemški
Erotični
Moji kanali
TV Spored - Slovenski kanali - 31. julij 2021
včeraj
|
danes
|
jutri
|
četrtek
|
petek
|
sobota
|
nedelja
|
details
Čas dneva:
zdaj
|
zjutraj
|
dopoldne
|
popoldne
|
zvečer
|
po polnoči
|
Gore
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
TV Slovenija 1
TV Slovenija 2
TV Slovenija 3
Pop TV
Kanal A
Brio
Kino
Oto
TV Koper
TV Maribor
Planet TV
Planet TV HD
TV Slovenija 1
6:10
Kultura
6:20
Odmevi
7:00
Zgodbe iz školjke
7:15
Timi gre
7:25
Žanov svet
7:35
Kalimero
7:50
Zmedi gre v Zakajzato
8:05
Z kot Zofka
8:25
Ribič Pepe
8:50
Firbcologi
9:15
Sobotni krompir
9:50
Male sive celice
10:35
Infodrom
poletje 2021
10:50
Osvežilna fronta
11:35
Koncerti za mlade
12:40
Kaj govoriš? = So vakeres?
13:00
Prvi dnevnik
13:15
Šport
13:30
O živalih in ljudeh
14:10
Sledi
14:55
Prisluhnimo tišini
15:10
Amsterdam
,
London
New York - trije veličastni
16:00
Naš vsakdanji kruhek
16:30
Na vrtu
17:00
Poročila ob petih
17:10
Šport
17:25
Spoznajmo Gruzijo
18:00
Na sončni strani
dokumentarno informativna oddaja
18:40
Vrtne prigode
18:57
Dnevnik
19:15
Sobotni Dnevnikov izbor
19:25
Utrip
19:50
Olimpijski dnevnik
20:25
Sto metrov
22:10
Poročila
22:20
Šport
22:35
Dvojček
23:30
Dnevnik Slovencev v Italiji
0:15
Dnevnik
0:45
Zrcalo tedna
0:55
Olimpijski dnevnik
1:20
Vreme
TV Slovenija 2
7:30
Jadranje na deski - RS: X (Ž)
regata za medalje
8:25
Jadranje na deski - RS: X (M)
regata za medalje
9:00
Strelstvo (Ž)
9:40
Vaterpolo (M) - Hrvaška : Srbija
11:00
Nogomet (M) - Japonska : Nova Zelandija
četrtfinale
13:00
Atletika
15:00
Košarka (M) - ZDA : Češka
vključitev
16:00
Lokostrelstvo - finale (M)
16:15
Paraolimpijski portret: Franc Pinter
16:25
Triatlon - mešane štafete
17:35
Ragbi 7 - finale (Ž)
17:55
Badminton (M) - dvojice
finale
18:55
Plavanje
19:50
Tenis - finale (Ž)
21:30
Olimpijski dnevnik
22:00
Zvezdana
2:55
Namizni tenis
ekipno - Slovenija : Južna Koreja
3:10
Atletika
5:30
Golf (M)
zadnji dan
TV Slovenija 3
7:30
Primorska kronika
7:45
Tele M
8:00
Mostovi - Hidak
8:30
Odmevi
9:00
36. nujna seja Odbora za gospodarstvo
1. 7. 2021
15:50
Novinarska konferenca SD-ja o domnevnem političnem podrejanju varnostnega aparata države s strani stranke SDS
16:05
Na tretjem ...
16:45
Izjava ministra za zdravje Janeza Poklukarja po sestanku z Obrtno-podjetniško zbornico o preverjanju pogojev PCT
17:00
Izjava predsednika sekcije za gostinstvo in turizem pri OZS-ju Blaža Cvara po sestanku o preverjanju pogojev PCT
17:10
Izjava direktorja NIJZ-ja Milana Kreka po sestanku z Obrtno-podjetniško zbornico o preverjanju pogojev PCT
17:30
Poročila ob petih
17:40
Redna seja Državnega zbora
,
15. 7. 2021 (glasovanje)
posnetek
19:35
Novinarska konferenca Državne volilne komisije o očitkih o omejevanju volilne pravice
20:00
Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
20:25
Utrip s slovenskim znakovnim jezikom
20:45
Olimpijski dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
2:50
Dnevnik Slovencev v Italiji
3:15
79. izredna seja Državnega zbora
15. 7. 2021
Pop TV
6:00
24UR
6:55
OTO čira čara
7:05
Male opice Mončiči
Monchhicar Gone Wild
7:15
Viking Viki
Son of Tjure
7:40
Rev & Roll štirikolesniki
Fender Bend Friend Day
8:00
Peter Pan
Teamwork, People
8:25
Heidi
Trapped in the Manor
8:45
Miraculous - Čarobni dragulj
Captain Hardrock
9:05
Betty v New Yorku
9:55
Betty v New Yorku
10:45
Betty v New Yorku
11:35
Delovna akcija
12:45
Vaše zdravje
naša skrb
13:00
MasterChef Slovenija
14:05
Vaše zdravje
naša skrb
14:25
Zadovoljna
14:55
Nasmeh zdravju
15:25
Dom in vrt
15:55
Ne čakaj na maj
18:00
Popolna preobrazba doma
18:55
24UR
20:00
Dekliška noč
21:40
Odločilni glas
23:40
Družabnica
1:30
Pavza!
Kanal A
6:00
Pavza!
7:15
Will in Grace
Oh, No, You Di-In't (2)
7:40
Will in Grace
FYI: I Hurt, Too
8:00
Will in Grace
Back Up Dancer
8:35
Vaše zdravje
naša skrb
8:50
Will in Grace
One Gay At A Time
9:15
Will in Grace
Company
9:45
Gorazdova slaščičarna
Moja gibanica je lahko tudi juha
10:10
Vaše zdravje
naša skrb
10:30
Družabnica
12:35
Bog
le kaj smo zagrešili?
14:25
Stari
kje je veslo 2
16:05
Will in Grace
Oh, No, You Di-In't (2)
16:35
Will in Grace
FYI: I Hurt, Too
17:00
Will in Grace
Back Up Dancer
17:30
Will in Grace
One Gay At A Time
17:55
Will in Grace
Company
18:15
Takle mamo
19:05
Pavza!
19:30
Gorazdova slaščičarna
Party torta
20:00
Zvezdne steze
22:05
Otok ljubezni
23:05
Otok ljubezni
0:00
Otok ljubezni
0:45
Otok ljubezni
1:55
Glasbeni mikser
Brio
6:00
7:05
Sanjski moški
8:05
Sanjski moški
9:00
Sanjski moški
9:55
Dobri zdravnik
First Case, Second Base
10:50
Dobri zdravnik
45-Degree Angle
11:45
Dobri zdravnik
SFAD
12:40
Dobri zdravnik
Moonshot
13:25
Dobri zdravnik
Incomplete
14:15
Riviera
15:10
Nepremičninske norčije
Royale Pain
15:40
Nepremičninske norčije
Tough Love
16:15
Zločini pred domačim pragom
Shot
17:05
Zločini pred domačim pragom
David and Goliath
18:00
Zločini pred domačim pragom
Hot Grrrl
19:00
Riviera
20:00
V dvoje
Družinica
20:30
V dvoje
Povest o dobrih ljudeh
21:05
Vrnitev v plavo laguno
23:05
Dobri zdravnik
First Case, Second Base
0:00
Dobri zdravnik
45-Degree Angle
0:50
Dobri zdravnik
SFAD
1:40
Dobri zdravnik
Moonshot
2:30
Dobri zdravnik
Incomplete
3:10
Nočni program
Kino
7:10
Hollywoodske zgodbe
John Travolta Sex Scandal
7:45
Kala
9:05
Iz oči v oči
10:55
Beethoven
12:35
Pozabljeni otroci
14:25
Zakon molka
16:50
Moje družinsko drevo
18:25
Nočni let
20:00
Italijanska misija
22:05
Pokliči me po svojem imenu
0:40
Vročica
3:35
Pogreb za ljubimca
5:00
Nočni program
Oto
6:00
Tika taka
Bath time
6:10
Govoreči Tom: Superjunaki
Candy Robber Chase
6:25
Luna Petunija
The big sleep
6:40
Monsiji
Pilly Doesn't Approve
6:53
Telebajski
Reflections
7:10
Tri mucke
Wild Adventure
7:20
Govoreči Tom: Superjunaki
The Big Bubble Fight in the Laundry
7:30
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Mina's Birthday Party
7:45
Ruby Mavrica
Ruby's Ranger Adventure
8:20
Govoreči Tom: Superjunaki
New Hero on the Block
8:40
Divja brata Kratt
Creature Power Challenge
9:00
Maggie & Bianca: Modni frendici
Intorno al futuro
9:25
Mia in jaz
King for a Day
9:50
Zak nevihta
Between Stars
10:15
Divja brata Kratt
Attack of the Tree Eating Aliens
10:40
Tri mucke
Sock Puppet Saga
10:50
Telebajski
Wake up Time!
11:05
Monsiji
A Handy Cloud
11:20
Rev & Roll štirikolesniki
Puppy Love
11:35
Govoreči Tom: Superjunaki
Revenge of the Garbage Monster
11:45
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Please Save Sparky
12:00
Ruby Mavrica
Wakey Wakey
12:10
Monsiji
Monsikid Of The Year
12:25
Rev & Roll štirikolesniki
Chinese New year
12:35
Divja brata Kratt
Rattlesnake Crystal
13:00
Grozni Gašper
Horrid Henry Cooks A Meal
13:10
Alvin in veverički 3
14:25
Pod košem
14:50
Mia in jaz
The Panned Piper
15:15
Maggie & Bianca: Modni frendici
#staypositive
15:40
Grozni Gašper
Horrid Henry's Fun Run
16:05
Maša in medved
Stripes and whiskers
16:25
Tika taka
Snow time
16:35
Telebajski
Windy Day
16:50
Govoreči Tom: Superjunaki
Bandits United
17:10
Kravica Liska
Henrietta The Chicken And The Fox
17:20
Luna Petunija
Plant power
17:40
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Get Back the Playground
17:50
Govoreči Tom: Superjunaki
The Labyrinth Mystery
18:10
Ruby Mavrica
The Show Must Go On
18:25
Rev & Roll štirikolesniki
Fair weather Ferry
18:40
Tri mucke
The Quiet Game
19:00
Telebajski
Big Dance
19:15
Tika taka
Doctor time
19:25
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Raybot, Activate!
19:35
Govoreči Tom: Superjunaki
The Lonely Yeti
19:50
Skrivnostni ranč
Un an et Un Jour
20:15
Divja brata Kratt
Desert Elves
20:35
Govoreči Tom in prijatelji
The Brave Sir Ginger
21:00
Beyblade: Pot do zmage
Dragon vs Fafnir
21:45
Power Players junaki
Prepare For The Worst
22:30
Maggie & Bianca: Modni frendici
I poli opposti
23:15
Screechers Wild: Divji obrat
Flipping Morphing Stomach
23:40
Nočni program
TV Koper
TV Maribor
Planet TV
Planet TV HD
Dole
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30