Niste prijavljeni
Prijava /
f
Prijava
MojTV Prijava
Prijava
Registracija
New Image
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za aktivacijo profila. Email naslov ne bo prikazan nikjer na portalu, temveč bo namenjen le za aktivacijo in morebitno spremembo gesla.
Pozabljeno geslo
Email:
Na vpisani email naslov vam bomo poslali povezavo za reset gesla.
Imate profil na Facebooku?
Zakaj se registrirati?
Registrirani uporabniki lahko ustvare svojo skupino tv kanalov, uporabljajp opomnik, sodelojejo v nagradnih igrah in forumih, ocenjujo filme, nanizanke in oddaje, pošiljajo zasebnih sporočil itd ..
Prva stran
TV spored
Moji kanali
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Slovenski
Hrvaški
Srpski
BiH
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
HD
CG
Italijanski
Nemški
Erotični
Film
Filmi na TV
Top filmi
Najnovejši filmi
Videoteka
Nanizanke
Nanizanke na TV
Top nanizanke
Najnovejše nanizanke
Nanizanke na TV
Šport
Igre
TV Spored
Filmi na TV
Nanizanke na TV
Šport na TV
Opomnik
Slovenski
Hrvaški
Srpski
Bih
Cg
Filmski
Šport
Dokumentarni
Glasbeni
Otroški
Zabavni
Informativni
Hd
Italijanski
Nemški
Erotični
Moji kanali
TV Spored - Slovenski kanali - 17. september 2021
včeraj
|
danes
|
jutri
|
nedelja
|
ponedeljek
|
torek
|
sreda
|
details
Čas dneva:
zdaj
|
zjutraj
|
dopoldne
|
popoldne
|
zvečer
|
po polnoči
|
Gore
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
TV Slovenija 1
TV Slovenija 2
TV Slovenija 3
Pop TV
Kanal A
Brio
Kino
Oto
TV Koper
TV Maribor
Planet TV
Planet TV HD
TV Slovenija 1
6:25
Odmevi
7:00
Dobro jutro
8:00
Poročila
9:00
Poročila
10:00
Poročila
10:15
Ugriznimo znanost
10:55
Moji
,
tvoji
najini
11:25
Vem!
kviz
12:00
Globus: Podnebna kriza
12:30
Točka preloma: Energetika
13:00
Prvi dnevnik
13:20
Šport
13:35
Fina gospa (V.)
14:05
Fina gospa (V.)
14:55
Prisluhnimo tišini
15:10
Mostovi - Hidak
15:45
Špasni učitelj II.
16:10
Osvežilna fronta
16:40
Infodrom
poletje 2021
17:00
Poročila ob petih
17:25
Slovenski magazin
17:55
Duhovni utrip
18:10
Bacek Jon
18:25
Vem!
kviz
18:57
Dnevnik
19:29
Slovenska kronika
19:45
Šport
19:55
Vreme
20:05
V dolini tihi
dokumentarec o Lojzetu Slaku
21:00
Skrivnost gozda mrtvih
22:00
Odmevi
22:30
Kultura
22:45
Šport
22:55
Vreme
0:45
Dnevnik Slovencev v Italiji
1:10
Dnevnik
1:35
Utrip
1:50
Šport
2:00
Vreme
TV Slovenija 2
10:05
Videotrak
11:05
Dobro jutro
13:45
Andrej Šifrer: 40 let norosti in Moj žulj
koncert
16:25
O živalih in ljudeh
17:10
Na vrtu
17:50
Orlek: knap'n'roll
18:55
Videotrak
20:05
Ogorčenje
22:00
Na njenih ramenih
0:25
Videotrak
1:25
Info kanal
4:00
Info kanal
TV Slovenija 3
7:00
Primorska kronika
7:20
Tele M
7:40
Izjavi koordinatorja logističnega vidika množičnega cepljenja Jelka Kacina in državnega sekretarja na MZ Franca Vindišarja
7:50
Novinarska konferenca predsednice zdravniške zbornice in vodje svetovalne skupine za cepljenje pri NIJZ Bojane Beović
8:00
Moj gost/Moja gostja - Vendégem
8:35
Novinarska konferenca policije o sredinih protestih v Ljubljani
9:00
113. redna seja Odbora za zadeve Evropske unije in 92. redna seja Odbora za zunanjo politiko
9:35
1. redna seja Preiskovalne komisije o sumu političnega vmešavanja v delo policije in v izid predkazenskih in drugih postopkov
9:50
Novinarska konferenca predsednice zdravniške zbornice in vodje svetovalne skupine za cepljenje pri NIJZ Bojane Beović
10:00
116. redna seja Kolegija predsednika Državnega zbora
10:40
Novinarska konferenca vlade o aktualnem stanju glede bolezni covid-19
12:10
33. nujna seja Odbora za zunanjo politiko
12:55
Izjava predsednika SMC-ja Zdravka Počivalška po programskem kongresu stranke
13:05
Odziv poslanskih skupin koalicije na sredine izgrede na protestih
13:15
Izjave predstavnikov SD-ja
SAB-a in Levice o sredinih izgredih na protestih
13:30
Prvi dnevnik
14:00
58. nujna seja Odbora za zdravstvo
18:55
Novinarska konferenca direktorja Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milana Kreka o aktualnih razmerah
19:10
Novinarska konferenca ministra za zdravje Janeza Poklukarja o spremembah izpolnjevanja PCT-pogoja
20:00
Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom
20:30
Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom
20:50
Vreme s slovenskim znakovnim jezikom
21:00
Na tretjem ...
21:50
Novinarska konferenca direktorja Nacionalnega inštituta za javno zdravje Milana Kreka o aktualnih razmerah
22:05
Novinarska konferenca ministra za zdravje Janeza Poklukarja o spremembah izpolnjevanja PCT-pogoja
22:50
Novinarska konferenca ministra za javno upravo Boštjana Koritnika o uveljavitvi pogoja PC v državni upravi
23:10
Odmevi
0:15
Dnevnik Slovencev v Italiji
0:40
Primorska kronika
0:55
38. nujna seja Odbora za kulturo in 44. nujna seja Odbora za infrastrukturo
,
okolje in prostor
15. 9. 2021
Pop TV
6:00
24UR
7:09
Robocar Poli
Max Gets a Fish
7:25
Luna Petunija
Treasure of Amazia part 2
7:35
Vaše zdravje
naša skrb
7:50
Solze v raju
8:35
Solze v raju
9:40
Vedno tvoja
10:45
Vedno tvoja
11:50
Sanjski moški
12:45
Usodno vino
13:45
Tv prodaja
14:00
Sekirca v med
15:05
Kmetija
16:10
Vedno tvoja
16:55
24UR popoldne
17:15
Vedno tvoja
17:45
Vedno tvoja
18:55
24UR
20:00
Sekirca v med
21:00
Kmetija
22:05
24UR zvečer
23:00
MasterChef Avstralija
Fast-Track to Finals Immunity Challenge: Reynold...
0:05
Poročna koračnica 3: Prihaja nevesta
1:55
24UR zvečer
2:40
Pavza!
Kanal A
6:40
Svet
7:15
Vaše zdravje
naša skrb
7:30
Pazi
kamera!
8:15
Whiskey Cavalier
Pilot
9:00
Posel mojega življenja
10:00
Vaše zdravje
naša skrb
10:15
Šverc komerc
11:15
Vaše zdravje
naša skrb
11:30
Naša mala klinika
Šentviški mesar
12:30
Lepo je biti sosed
Tašča
13:05
Lepo je biti sosed
PICA
13:45
Posel mojega življenja
14:40
Vaše zdravje
naša skrb
15:00
Whiskey Cavalier
The Czech List
15:50
Šverc komerc
16:55
Naša mala klinika
Izganjalec zatičev
17:55
Svet
18:55
Pazi
kamera!
19:15
Dobrodošli v Schitt's Creek
Drip
19:45
Svet
20:00
211 - Rop
21:50
Dobri zdravnik
23:35
Irski bataljon
2:05
Glasbeni mikser
5:45
Pavza!
Brio
6:00
Nočni program
7:20
Supergirl
For Good
8:10
Supergirl
Both Sides Now
9:05
Črni seznam
Les Fleurs du Mal (No. 151)
10:00
Zločini pred domačim pragom
Suburban Prostitution
10:55
Zlati fant
Next Question
11:50
Policistke iz L.A.
Book of Secrets
12:55
Puščica
Lost Canary
13:40
Puščica
Spartan
14:35
Črni seznam
Kuwait
15:25
Policistke iz L.A.
Dead Men Tell No Tales
16:25
Zakon in red: Enota za posebne primere
Chasing Theo
17:20
Zakon in red: Enota za posebne primere
Decline and Fall
18:10
Zločini pred domačim pragom
Divine Directions
19:05
Zločini pred domačim pragom
Romeo and Juliet Murders
20:05
Zakon in red: Enota za posebne primere
Motherly Love
21:00
Zakon in red: Enota za posebne primere
Great Expectations
21:55
Policistke iz L.A.
Dangerous Minds
22:55
Strelec
The Man Called Noon
23:50
Puščica
Confessions
0:40
Puščica
Living Proof
1:25
Zločini pred domačim pragom
Parents on Trial
2:20
Zločini pred domačim pragom
Double Life Wife
3:00
Nočni program
Kino
7:00
Hollywoodske zgodbe
Kylie Jenner, World’s Youngest Billionaire
7:35
Jamesova divjina
9:05
Bart je dobil sobo
10:35
V bogastvu in bedi
12:50
Veličastnih 39
15:25
Obračun
17:55
Aladinove nove avanture
20:00
Moja neprava žena
22:20
Misija: Nemogoče - Protokol Duh
0:40
Past
2:55
Hiša debele mame
5:00
Nočni program
Oto
6:00
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Chan Is Acting Strange
6:15
Monsiji
Clouds Of Happiness
6:25
Pixi in čarobni zid
Whales and Dolphins
6:50
Meteoheroes: Rešimo naš planet
Poisoned Gold
7:15
Princeske v čarovniški šoli
The Frog Princess
7:25
Kravica Liska
Henrietta And The Pingpong Melee
7:35
Tri mucke
Smart Savings
8:10
Heidi
Let's Make a Show
8:35
Leo in Tig
Eagle Rock
8:45
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
The Terrifying Mosquitos
9:00
Robocar Poli
Be healthy
9:25
Telebajski
Again Again!
9:35
Dinomesto
Mad Cucumber
9:50
Govoreči Tom: Superjunaki
Talking Tom Fights the Giant Crab
10:00
Meteoheroes: Rešimo naš planet
Green Waves, part 2
10:15
Dinomesto
Painting Rainbows
10:30
Tri mucke
Kittens On Target
10:50
Ruby Mavrica
Sleeping Kiki
11:00
Heidi
Competition
11:25
Kravica Liska
Henrietta And The Crime Thriller
11:45
Tri mucke
Mommy's Flower
12:10
Monsiji
Make Me Happy
12:20
Govoreči Tom: Superjunaki
The Pearl Robber and a Shark
12:30
Robocar Poli
Our New Friend Whooper
12:45
Kravica Liska
Henrietta And The Birthday Present
13:00
Heidi
Bridget's Secret
13:20
Peter Pan
Danny Ploof
13:45
Grozni Gašper
Horrid Henry and the Football Fiend
14:10
Screechers Wild: Divji obrat
A Screech on the Dark Side
14:30
Vzpon ninja želv
Always Be Brownies / Mystery Meat
14:55
Bakugan - Bojevniški planet
All Jungled Up, Outer Demons
15:40
Peter Pan
Alone
16:05
Robocar Poli
Bruner's New Ball
16:15
Ruby Mavrica
Rules of the Road
16:30
Monsiji
Shameful Plum
16:40
Meteoheroes: Rešimo naš planet
What's That Smell?
16:55
Dinomesto
Intergalactic Relations
17:10
Telebajski
Tall Tower
17:20
Leo in Tig
Old Friend
17:35
WheeWheels: Gasilci iz vesolja
Beware of the Yellow Dust
18:05
Tri mucke
Carried Away Kitties
18:20
Meteoheroes: Rešimo naš planet
Blackout, part 1
18:35
Pixi in čarobni zid
Moon Landing
19:10
Kravica Liska
Henrietta Is Bored
19:30
Spuži na suhem
20:55
Bakugan - Bojevniški planet
Tripped Up, Power Tripp
21:15
Spin Fighters vrtavke
Free the Mind
22:05
Bakugan - Bojevniški planet
Matter Of The Mind, Core Cell
22:25
Blazing Team - Ognjena ekipa
Bad Signal
23:10
Bakugan - Bojevniški planet
All Jungled Up, Outer Demons
23:30
Nočni program
TV Koper
TV Maribor
Planet TV
Planet TV HD
Dole
Lijevo
Desno
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30